17 852 96 22 17 787 96 06

Leczymy bezboleśnie i bezstresowo

Dzięki nowoczesnej technice znieczuleń komputerowych systemem WAND STA ...

więcej

Przywracamy uśmiech, poprawiamy naturę

Dzięki wybielaniu oraz zastosowaniu koron i licówek pełnoceramicznych ...

więcej

Rozwiązujemy skutecznie Twoje problemy

Starcie zębów, zaburzenia w stawie skroniowo-żuchwowym, bóle głowy...

więcej

Aktualności

stomatologia-rl-praca.png

Praca dla lekarza stomatologa i asystentki stomatologicznej!

Gabinet stomatologiczny Rainer & Łukoszko poszukuje asystentki stomatologicznej (możliwość przyjęcia na staż) oraz lekarza stomatologa (również bez doświadczenia). Zgłoszenia...
wybielanie-zebow-rzeszow.jpg

Promocja na wybielanie zębów!

Szanowni Państwo,   Gabinet Stomatologiczny Rainer & Łukoszko zaprasza na profesjonalne zabiegi wybielania zębów! Do końca sierpnia wybielanie zębów lampą Beyond oraz...
leczenie-okluzji-nakladki-clear-aligner.jpg

Nowe zabiegi w ofercie gabinetu - leczenie okluzji i nakładki Clear Aligner

W trosce o jak najwyższą jakość usług w naszym gabinecie nie ustajemy w poszerzaniu swojej wiedzy i umiejętności. W ostatnim czasie nasi stomatolodzy uzyskali certyfikaty potwierdzające...
zobacz wszystkie

Wyposażenie gabinetu

Lampa Beyond

bez_nazwy-3.jpg

Lampa Beyond służy do jednoczasowego, jednowizytowego wybielania zębów. Dzięki zastosowaniu lampy Beyond cały zabieg wybielania odbywa się w gabinecie stomatologicznym, jego czas jest zredukowany do minimum i trwa krócej niż godzinę. Opieka lekarska podczas całego zabiegu pozwala na zastosowanie środka wybielającego o stężeniu wyższym niż w przypadku preparatów przeznaczonych do użytku domowego, a zabieg pozostaje całkowicie bezpieczny dla pacjenta. Zaletą wybielania lampą Beyond jest niezwykle szybki efekt wybielania, całkowite bezpieczeństwo wybielania, a okres nadwrażliwości pozabiegowej jest zredukowany do 24 godzin.


The Wand STA

the_wand_sta.jpg

The Wand STA jest to najnowszej generacji urządzenie do wykonywania wszystkich rodzajów znieczuleń stomatologicznych, w tym do podawania znieczuleń śródwięzadłowych z precyzją, która jest nieosiągalna przy tradycyjnym podawaniu znieczulenia.
Proces podawania środka znieczulającego jest kontrolowany przez układ mikroprocesorowy, dozowanie płynu odbywa się bardzo wolno i precyzyjnie, dzięki czemu znieczulenie jest całkowicie bezbolesne dla pacjenta.
The Wand STA jest polecany do wykonywania znieczuleń u dzieci oraz osób wrażliwych na ból. The Wand STA zapewnia komfort, pozwala na eliminację stresu związanego z wizytą w gabinecie stomatologicznym.
Poprzez możliwość użycia nowoczesnych technik znieczulenia, jak np. znieczulenie śródkostne czy śródwięzadłowe ( w obszar aparatu więzadłowego i szpary ozębnowej) uzyskać można również eliminację niekorzystnych objawów związanych z podaniem znieczulenia w sposób tradycyjny, jak „skurcz twarzy”, odrętwienie policzka, wargi czy języka.


Lupa stomatologiczna

7581024-300x201.png

Lupa stomatologiczna to urządzenie pozwalające na kilkukrotne powiększenie pola zabiegowego dzięki czemu znacząco ułatwia pracę i umożliwia precyzyjne wykonanie zabiegu. Doskonała optyka oraz precyzyjny obraz uzyskiwany dzięki zastosowaniu powiększającego układu optycznego pozwala znacząco podnieść jakość usług.
Ma szczególne zastosowanie w nowoczesnej endodoncji (leczeniu kanałowym), udrażnianiu i poszerzaniu bardzo wąskich kanałów.


Kamera wewnątrzustna

kamera.jpg

Kamera wewnątrzustna to urządzenie diagnostyczne pozwalające na prezentację stanu uzębienia na monitorze przed i po leczeniu. Pozwala na dokładną diagnozę uzębienia i pokazuje miejsca chorobowo zmienione.
Kamera wewnątrzustna to lusterko dentystyczne nowej generacji. Łączy w sobie możliwość tradycyjnego lusterka z możliwościami jakie daje dzisiejsza technika optyczna.


BL Endo alfa, Endo beta

dsc_0235.jpg

BL Endo alfa, Endo beta to dwa bezprzewodowe urządzenia służące do najbardziej profesjonalnego wypełnienia kanałów korzeniowych. BL endo alfa pozwala na wykonanie zabiegu pionowej kondensacji gutaperki w wierzchołkowej części kanału korzeniowego; BL endo beta służy do wypełnienia reszty światła kanału korzeniowego termoplastyczną gutaperką, która idealnie dopasowuje się do nieregularnego kształtu kanału tym samym gwarantując szczelność wypełnienia kanału na całej jego długości.


Mikrosilnik VDW Gold z Endometrem

bez_nazwy-1.jpg

Mikrosilnik VDW Gold z endometrem to najnowszy mikromotor połączony z endometrem pozwalający na jednoczesny pomiar długości i opracowanie kanału.


Endometr Raypex 5

bez_nazwy-2.jpg

To najnowszej generacji elektroniczny endometr służący do elektronicznego pomiaru długości kanału korzenia zęba, co pozwala uniknąć konieczności wykonywania zdjęć rtg np. u kobiet w ciąży. Dzięki kolorowej wizualizacji i powiększeniu ostatniego odcinka kanału Raypex 5 dokładnie określa początek wierzchołka fizjologicznego kanału korzeniowego i pokazuje gdzie jest wierzchołek anatomiczny. Ilustruje „na żywo” ruch instrumentu wzdłuż całego kanału korzeniowego.


Ozynotron X

img_1651-300x200.jpg

Ozonytron X to urządzenie wspomagające w zabiegach stomatologicznych, wykorzystujące grzybo-, wiruso- i bakteriobójcze właściwości ozonu. Dzięki temu urządzeniu można przeprowadzić bezinwazyjną, bezbolesną i szybką terapię bez efektów ubocznych. Podczas przyłożenia sondy w miejscu aplikacji powstaje aktywny tlen i w ułamku sekundy łączy się z komórkami bakterii niszcząc ich strukturę, pozostając całkowicie bezpieczny dla komórek naszego organizmu.
Ozonytron X działa antyseptycznie, kojąco w neuralgiach, stymulująco na tkanki i powstawanie skrzepu, tamuje krwawienia,odkaża rany, odkaża zainfekowane kanały korzeniowe, zabija najbardziej oporne bakterie, wirusy i grzyby.
Ozonytron X ma zastosowanie w leczeniu kanałowym, leczeniu zmian na błonie śluzowej jamy ustnej(opryszczka, afty),leczeniu stanów zapalnych dziąseł i przyzębia, leczeniu nadwrażliwości, przy utrudnionym wyrzynaniu zębów, gojeniu rany poekstrakcyjnej, suchym zębodole, neuralgiach.


Piaskarka

piaskarka.jpg

Piaskarka to urządzenie służące do usuwania osadu, plam i przebarwień z powierzchni zębów. Skutecznie usuwa zanieczyszczenia spowodowane nalotem nikotynowym, kawą, herbatą, płytką nazębną.
Strumień sprężonego powietrza w połączeniu z piaskiem (dwuwęglanem sodu) oczyszcza powierzchniowo zęby likwidując przy tym przebarwienia i naturalnie je wybielając. Polerowanie sprężonym powietrzem jest łatwą, szybką i bardzo dokładną metodą usuwania przebarwień i płytki bakteryjnej z miejsc szczególnie trudno dostępnych-powierzchni stycznych oraz anatomicznych zagłębień w szkliwie.


Radiowizjografia KODAK 5100

radiowizjografia_kodak_5100.jpg

Radiowizjografia cyfrowa KODAK 5100 pozwala na wykonywanie i analizowanie zdjęć radiologicznych w sposób łatwy i szybki, z jednoczesną redukcją promieniowania rtg w porównaniu do tradycyjnych technik z użyciem kliszy rentgenowskiej aż o 90%. Radiowizjografia pozwala na uzyskanie obrazu w sposób natychmiastowy na monitorze komputera, jego powiększenie czy archiwizowanie.

Zapisz się do newslettera

Bądź z nami na bieżąco ! Twój adres pozostanie tylko u nas.