17 852 96 22 17 787 96 06

Leczymy bezboleśnie i bezstresowo

Dzięki nowoczesnej technice znieczuleń komputerowych systemem WAND STA ...

więcej

Przywracamy uśmiech, poprawiamy naturę

Dzięki wybielaniu oraz zastosowaniu koron i licówek pełnoceramicznych ...

więcej

Rozwiązujemy skutecznie Twoje problemy

Starcie zębów, zaburzenia w stawie skroniowo-żuchwowym, bóle głowy...

więcej

Przywracamy uśmiech, poprawiamy naturę

dzięki profesjonalnym zabiegom stomatologii kosmetycznej, które pomogą Twoim zębom odzyskać biel, poprawią samopoczucie i dodadzą pewności siebie.

 

WYBIELANIE LAMPĄ BEYOND - jednowizytowe - dedykowane jest pacjentom oczekującym natychmiastowego efektu oraz tym ,którzy nie dysponują nadmierną ilością czasu. Wybielanie z zastosowaniem lampy BEYOND ogranicza zabieg do jednej wizyty, a czas trwania wizyty jest zredukowany do minimum i trwa ok. 1 godziny. Wybielanie pod okiem profesjonalnego personelu pozwala na zastosowanie środka wybielającego o stężeniu wyższym niż w przypadku preparatów przeznaczonych do użytku domowego i jest całkowicie bezpieczne dla pacjenta.

 

WYBIELANIE NA NAKŁADKACH jest równie dobrą, sprawdzoną i profesjonalną metodą wybielania jak wybielanie z użyciem lampy beyond, jednakże w celu zapewnienia bezpieczeństwa dla pacjenta przy zastosowaniu tej metody w warunkach domowych, środek wybielający ma mniejsze stężenie, a cały zabieg jest rozciągnięty w czasie.

 

KORONY I LICÓWKI PEŁNOCERAMICZNE to najbardziej estetyczne odbudowy zębów złamanych, zniszczonych lub przebarwionych. Pozwalają najwierniej skopiować naturalny wygląd zęba pod względem koloru, kształtu i struktury tkanek utraconych z różnych przyczyn (np. w następstwie leczenia endodontycznego), lub pozwalają poprawić naturalny, istniejący stan w przypadku gdy nie jest on zadowalający dla pacjenta pod względem estetyki.

pic10.jpg

Zapisz się do newslettera

Bądź z nami na bieżąco ! Twój adres pozostanie tylko u nas.