17 852 96 22 17 787 96 06

Leczymy bezboleśnie i bezstresowo

Dzięki nowoczesnej technice znieczuleń komputerowych systemem WAND STA ...

więcej

Przywracamy uśmiech, poprawiamy naturę

Dzięki wybielaniu oraz zastosowaniu koron i licówek pełnoceramicznych ...

więcej

Rozwiązujemy skutecznie Twoje problemy

Starcie zębów, zaburzenia w stawie skroniowo-żuchwowym, bóle głowy...

więcej

O nas

      Jesteśmy lekarzami z kilkunastoletnim stażem pracy w zawodzie. W 2007 roku postanowiłyśmy łącząc siły i doświadczenie stworzyć Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej w pełni przygotowany do pracy zarówno z pacjentami dorosłymi jak i z dziećmi, a także przystosowany dla osób niepełnosprawnych.

        W dużej mierze postawiłyśmy na estetykę pomieszczeń, ale nasza praktyka to nie tylko komfortowe, klimatyzowane wnętrza, to przede wszystkim nowocześnie wyposażone gabinety umożliwiające zastosowanie najnowszych technik leczenia stomatologicznego. Nasz gabinet składa się z trzech stanowisk wyposażonych w unity włoskiej firmy OMS w pełni przystosowane do ergonomicznej pracy.

        Proponujemy Państwu pełny zakres usług stomatologicznych począwszy od profilaktyki próchnicy poprzez zaawansowane leczenie kanałowe po nowoczesną protetykę.

        Szczególny nacisk kładziemy na efekt kosmetyczny proponowanych rozwiązań mając na uwadze, że piękny uśmiech to oznaka zdrowia, ale też powód do dumy, dobre samopoczucie i estetyka tak ważna w dzisiejszych kontaktach międzyludzkich.

depositphotos_35703297_xs.jpg
depositphotos_31207477_xs.jpg
depositphotos_51385485_xs.jpg

Zapisz się do newslettera

Bądź z nami na bieżąco ! Twój adres pozostanie tylko u nas.